Windproof Kart Fırınları ile Su Direnci Katlanabilir Açık Masa

Menşe yeri Çin
Marka adı Intecamp
Sertifika SGS,ITS,BV
Model numarası Eatcamp001
Min sipariş miktarı 50
Fiyat USD116.00/Per Piece
Ambalaj bilgileri Standart Deniz nakliyatına Karton Ambalaj
Teslim süresi Sipariş Onaylandıktan 35 Gün Sonra ve% 30 Peşinat Alındı
Ödeme koşulları L/C, T/T
Yetenek temini Ayda 5 000 adet
Ürün ayrıntıları
Malzeme Alüminyum Alaşımı 5052 Renk seçenekleri Koyu Gri, Sıcak Kırmızı ve Deniz Mavisi
Ağırlık 7.4kgs Brülör Gücü 3000KW * 2
Birim 40L Sertifikasyon ISO9001, ROHS
Vurgulamak

Açık yemek istasyonu

,

kamp masa katlanır

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Windproof Kart Fırınları Pişirme İstasyonu ile EATCAMP Katlanır Masif Ahşap Masa

Şirket tanıtımı:

Daha önce Changzhou Dingang Changsong İthalat ve İhracat A.Ş. olarak adlandırılan Changzhou Intecamp Açık Alan Aletleri Technology Co, Ltd. Bu esas olarak metal ürünlerin ithalatı ve ihracatını yapmaktadır. Kuruluş yılı olan 2007'den bu yana, metal ürünlerimiz dünya çapında 150'den fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edilmiştir. Ayrıca ihracat satışları, yıllarca süren 50 milyon ABD Dolarını aşmıştır. Gelişimde sürekli yenilik yapan ve metal malzeme uygulama avantajlarımızla bir araya gelen 2010 yılında yeni duvar malzemesi departmanını kurduk ve 2015 yılında dış cephe teknolojisi ürünleri alanına girmeye başladık.

2 yıldan fazla pazar araştırması ile. Yaratıcı tasarımcılar tanıtan ve Solid Works'ün 3D tasarım teknolojisini entegre ederek, şirketimiz tarafından bağımsız olarak geliştirilen ve Kasım 2017'de başlatılan yeni bir dış mekan mutfak ürünü.

Yemek kampı Teknolojileri:

1) Alüminyum Sıcaklık Kontrol Teknolojisi

Ürünler ağırlıklı olarak alüminyumdan imal edilmiştir. Alüminyum alaşımlı malzemelerin kendisinin ve soğuk şekillendirme teknolojisinin özelliklerine bağlı olarak, ürünler dış mekanlarda kullandığımız zaman kutu içindeki sıcaklığı daha iyi kontrol edebilir. ve kendi gücü.

2) Taşınabilir Hareketli Teknoloji

Kaldırma, çekme ve taşıma gibi çeşitli hareket yolları

3) Katlanır Patent Teknolojisi

Tek bir ürünün katlama teknolojisini terk edin, bunun yerine, Etkin bir şekilde entegre edilmiş termostat, kartlı fırın, katlanır masa ve mutfak eşyaları depolama sistemini bir arada kullanın. Alan kullanımını sadece büyük ölçüde kurtarmaz, aynı zamanda genel görünümü daha güzel ve pürüzsüz hale getirir.

4) Yangın Rüzgar Geçirmez Teknolojisi

Yüksek verimli rüzgar geçirmez teknolojinin fırın kafasına ve rüzgar geçirmez katlanır panoya görünüm patentli teknolojiyle uygulanmasıyla, ürün, ısı kaybını etkili bir şekilde kontrol edebilir ve yakıt kullanım oranını geleneksel ürünlere kıyasla% 30'dan fazla artırabilir.

5) Masif Ahşap Teknolojisinin Suya Dayanımı

Huş ağacı karakteri ve yüzey işleme teknolojisinin gıda sınıfı ile birlikte, ürünlerimiz korozyon önleyici, antioksidan verimlilik ve uzun ömürlülüklerini arttırmış ve ahşap yüzeyinde mantar ve diğer mikroorganizmaların büyümesini ve çoğalmasını etkili bir şekilde engellemiş, dış mekan hayatı daha düzenli ve hijyeniktir.

6) Titiz Perçinleme Teknolojisi

Mükemmel kesim becerileri, mikro ark yüzey oksidasyon koruması, merdane kıvrılma ve titiz perçinleme teknolojisi olağanüstü kalite sağlar.

7) Çok katmanlı Isı Yalıtım Teknolojisi

Alüminyum alaşım ve çift katmanlı ısı yalıtım filmi gibi yalıtım malzemeleriyle kaplı olan EATCAMP'ın ısı yalıtım süresi normal ürünlerden çok daha uzundur.

Malzemeler:

Anot oksidasyon alüminyum malzeme ve çift sessiz tekerlek tasarımı ile yapılan alaşımlı çubuk

b.Aluminum teknoloji tasarımı, sadece ürünün gücünü artırmak değil, aynı zamanda büyük ölçüde açık hava eğlence yaşamının hafifliğini artırmak

c.Çoklu okaliptüs kompozit teknolojisi katmanları, ürünün ağırlığını büyük oranda azaltırken, dış mekan kullanımının rahatlığını ve güzelliğini büyük ölçüde artırır.

d.Çift Fırınlarda Paslanmaz Çelik Malzeme ve Windproof Teknolojisinin Uygulanması, Bir foodie olabilir ve dışarıda bile iyi bir tada sahip olabiliriz.

Avantajları:

1. Ultra küçük alan aldı.

Geleneksel araçlara kıyasla araçların daha fazla eşya depolayamayacağı baskısını salıvererek, alanın% 70'ini tasarruf edin

2. Ultra uzun sıcaklık kontrolü.

Alüminyum sıcaklık kontrolü ve çift katmanlı yalıtım malzemesi uygulanması. Tüm kutunun yalıtım süresi daha uzun sürecek.

3. Ultra-hafif.

Ürünün net ağırlığı, geleneksel ürünlerin sadece% 40'ı olan 7.4 kg'dır. Dış mekan aktiviteleri sırasında fiziksel tükenmeyi büyük ölçüde azaltır.

4. Ultra büyük kapasiteli.

Ürün, araçtaki minimum alan temelinde yaklaşık 40 litre etkili bir termal depolama kapasitesi sağlar.

Yemek kampı Masalları:

Ağırlık (Boş Kutu): 7.4kgs
Hacim: 40L
Brülör Gücü: 3KW * 2
Brülör boyutu: 8.5mm * 80mm
Ana Malzeme: Alüminyum Alaşımı 5052
Masaüstü Malzemesi: Ihlamur ağacı
Yüzey işleme: Ön kaplama / Haşlanmış / Yağlı
Yanma yolu: Vidalı Sonneksiyon Gazı Sylinder
Taşınma Yolları: Kaldırma / Çekme / Taşıma
Ateşleme modu: Elektronik
Dar-bar Size (Sözleşmeli): 43.5cm
Dar çubuk Boyutu (Genişletilmiş): 94cm

Tasarım felsefesi:

Eatcamp dış mekan hareketli mutfak ürünü, benzersiz katlama teknolojisini benimsemiştir, inkübatör kutusu, ocak ve kat tablasıyla entegre teknoloji ile bir araya getirilmiştir. Hangi ürünün kullanım alanını büyük ölçüde kurtarmaz, aynı zamanda genel görünümü daha da güzelleştirir.

Uygulamalar:

Yürüyüş gezileri, RV kamp, ​​Kendi kendine sürüş Seyahat, Balık tutma, Barbekü, Arkadaş ve Aile Üyeleri ile Piknik

Ambalaj:

Standart Deniz nakliyatına Karton Ambalaj Windproof Kart Fırınları ile Su Direnci Katlanabilir Açık Masa 1Windproof Kart Fırınları ile Su Direnci Katlanabilir Açık Masa 1

500 x 500 * 500 mm (L x W x H)