Wok ve fritöz tavalarında yaygın olarak kullanılan alüminyum malzeme üzerine yapışmaz rulo kaplama işlemi

June 14, 2022
hakkında en son şirket haberleri Wok ve fritöz tavalarında yaygın olarak kullanılan alüminyum malzeme üzerine yapışmaz rulo kaplama işlemi

Alüminyum malzeme üzerine yapışmaz rulo kaplama işlemi

 

Genel olarak, metal malzeme üzerinde iki çeşit kaplama işlemi yolu vardır. Sprey kaplama ve haddeleme kaplama.

 

Püskürtme, püskürtme tabancası veya disk atomizer vasıtasıyla basınç veya merkezkaç kuvveti vasıtasıyla düzgün ve ince damlacıklar halinde dağıtılan ve kaplanacak cismin yüzeyine uygulanan geleneksel bir kaplama yöntemidir. sadece çevreyi kirletmekle kalmayıp, insan sağlığına da zarar veren buğu ve uçucu solvent, boya israfına ve ekonomik kayıplara neden olur.

 

Rulo kaplama işlemi, metal substratın yüzeyinde yağ giderme ve kimyasal işlemden geçirilerek, ardından yüksek kaliteli boyanın rulo ile kaplanması, kurutulması ve kürlenmesi ile yapılır.Yüksek performanslı rulo kaplama işlemi sayesinde, levhanın hassasiyeti ve düzlüğü daha etkin bir şekilde kontrol edilebilir. Geleneğin neden olduğu pürüzler ve kırışıklıklar başarıyla ortadan kaldırılabilir.Böylece mimari dekorasyon rengi tek tip, narin, yumuşak ve parlak olur.

 

Kaplamalı alüminyum ve çelik rulo imalatına odaklanıyoruz. Alüminyum rulo kaplama için özel olarak tasarlanmış büyük rulo kaplama hattı ile donatılmış ve ekstra geniş alüminyum rulo kaplama hattı ve ekstra kalın alüminyum rulo kaplama hattı, entegre gerilim ayarı, temizleme, çizim, yıllık 150.000 tondan fazla derin işleme kapasitesi ile kabartma, çapraz kesim, dilme ve diğer birçok işlem.

 

Keskin bir kavrayışla, pazardaki ürün güncellemesini ve değişimini sıkı bir şekilde kavradık. Sadece demiryolu taşımacılığı, yeni enerji araçları, petrokimya, gemi yapımı, inşaat ve endüstrilerde yüksek kaliteli alüminyum kaplama sağlamakla kalmıyoruz. Ayrıca gıda sınıfı kaplamada geliştirme ve uygulamaya odaklanıyoruz. alüminyum malzeme.2008 yılında, çekme halkalı alüminyum için yıllık 15.000 ton kaplama prosesi üretim hattı üretimi ile büyük ölçekli kolay açılır kapakları tanıttık. Ardından 2012'de iki büyük ölçekli gıda sınıfı alüminyum haddeleme kaplama üretim hattında yeni üretime geçtik ve büyüyen pazar talebini karşılamak için ilgili destekleyici ekipman.

 

Politetrafloroeten, polietilendeki tüm hidrojen atomlarını değiştirmek için flor kullanan sentetik bir polimer malzemedir. Kısaca Teflon, PTFE, F4 vb. olarak da adlandırılır. “Yapışmaz kaplama” nedeniyle şüphesiz insanlar tarafından iyi bilinmektedir.

 

Malzeme, asit ve alkali direnci ve çeşitli organik çözücülere karşı direnç özelliklerine sahiptir. Ayrıca tüm çözücülerde neredeyse çözünmez. Bu arada, Teflon yüksek sıcaklık direnci özelliklerine sahiptir. Sürtünme katsayısı son derece düşüktür, bu nedenle kullanılabilir. aynı zamanda kolay temizlenebilir wok ve su borularının iç tabakası için ideal bir kaplama haline gelmiştir.

 

hakkında en son şirket haberleri Wok ve fritöz tavalarında yaygın olarak kullanılan alüminyum malzeme üzerine yapışmaz rulo kaplama işlemi  0

 

Daha düşük maliyet, mükemmel kalite ve daha yeşil çevre koruma özelliği ile. Dingang'ın “yapışmaz” boya silindiri kaplama alüminyum malzemesi, wok ve fritöz tavalarında yaygın olarak kullanılabilir. Daha geniş ticaret denizinin yelken açmamızı beklediğine inanıyoruz.

 

Kaplama metal malzemesiyle ilgili herhangi bir talebiniz varsa, bizi ziyaret etmenizi ve sorgulamanızı içtenlikle memnuniyetle karşılıyoruz.

 

 

 

Changzhou Dingang Metal Malzeme Co, Ltd

www.prepaintedalüminyum.com

robert@cnchangsong.com

Mobil: +86 15961206328(Ne'uygulaması ve Wechat)